Göz alıcı güzelliğinin yanı sıra gündelik yaşamın olumsuzluklarına karşı insanı koruyan mucize taş; ametist…

Teknoloji, her geçen gün insan yaşamına saymakla bitiremeyeceğimiz kadar kolaylık ve yenilik sunuyor. Ama hayatımıza getirdiği tehditler ve olumsuzluklar da az sayılmaz. Ve insan yaşamı bu tehditlere göz yumulamayacak kadar değerli… Teknolojiden vazgeçemiyor, olumsuzluklarını da kabullenemiyorsak o zaman yapılması gereken, hayatın her alanında yaşam kalitesini koruyacak önlemler almak! Hatta uykuda bile…

Gündelik yaşamın olumsuzluklarına karşı alınabilecek en etkili ve doğal önlemse doğadan gelen bir mucize… Tarihin bilinen en değerli taşlarından birisi… Göz kamaştırıcı rengi ve büyüleyici etkisiyle geçmişten günümüze pek çok uygarlığın günlük hayatta vazgeçilmezi haline gelmiş, ametist. Göz alıcı güzelliğinin yanında gündelik yaşamın tüm olumsuzluklarına karşı insanı korumada yeryüzündeki en etkili ve doğal materyal.
Ametis Therapy Teknolojisi?
Ametist Therapy Teknolojisi, ametist taşlarının kumaş yapımında kullanılmasından oluşur. Ametist taşlarından oluşan kumaş güne pozitif uyanmanıza yardımcı olur. Ametist Therapy Teknolojisinde kullanılan ametist taşının canlandırıcı etkisi ve pozitif enerji verdiği yıllardır bilinmektedir. Uyuduğumuz odada bulunması bile kişinin biyoenerjisine katkı sağlar. Yıllar önce keşfedilen ve dünyada ilk kez İstikbal’in uyku teknolojisinde kullanılan bu değerli taşın yararları saymakla bitmez.

Gündelik yaşamın olumsuzluklarına karşı alınabilecek en etkili ve doğal önlemse doğadan gelen bir mucize… Tarihin bilinen en değerli taşlarından birisi… Göz kamaştırıcı rengi ve büyüleyici etkisiyle geçmişten günümüze pek çok uygarlığın günlük hayatta vazgeçilmezi haline gelmiş, ametist.

Ametist Taşının;

  • Canlandırıcı etki sağlama,
  • Stresten kaynaklanan zihinsel yorgunluğu giderme,
  • Kan dolaşımını düzenleme ve bu sayede vücudu toksinlerden arındırma,
  • Uyku kalitesini arttırma,
  • Uykuya geçiş süresini kısaltma,
  • İçerisindeki iyonlar sayesinde ferah bir uyku atmosferi sağlama,
  • Doğal antibakteriyellik,

gibi özellikler inanılan yararlarıdır.

Doğada bulunan bu mucize taş dünyada ilk kez İstikbal sayesinde yatağınızda!

İstikbal”in AmetistTheraphy Serisi ürünleri burada !