Ünlü markaların outlet ürünlerine kolay ve hızlı ulaşmanın artık yeni bir yolu var: AnseGarage.com

Anse Garage, ev ve ofis mobilyaları, halı perde gibi mobilya dekorasyon sektörüne dair her ürünü kapsayan 40’a yakın ünlü markayı içinde barındıran Türkiye`nin ilk “mobilya outlet mağazası” olma özelliğine sahip. Anse Garage reyonlarında Türkiye ve Ankara’da en bilinen markaların ürünleri bulunuyor. Anse Garage markasına ait özel outlet ürünlerinin yanı sıra outlet mağazada ünlü markaların sezon sonu, özel üretim, fırsat ürünü vb konseptinde yer alan ürünlerini outlet fiyatlarına alabilmeniz mümkün.

Anse Garage Eskişehir Yolu 17. km`de bulunan 3 bin metrekarelik mağazasının yanısıra bütün Türkiye`ye de www.ansegarage.com online satış mağazasıyla hizmet veriyor. www.ansegarage.com`da da yine ünlü markaların seri sonu, internete özel ürünleri ve özel üretimleri gibi pekçok ünlü markanın ürünleri müşterisiyle buluşuyor. Sipariş aşamasından satış sonrasına kadar büyük bir titizlikle yürütülen satınalma sürecinde tüketiciler ev rahatlığından çıkmadan istedikleri ürün ya da ürünlere sahip olabiliyorlar.

 Anse Garage Outlet Markaları
C&K, Decoshop Aksesuar, Ekenci Lighting, Enne, Evoseat, Firintaş, Grand Oymaklar, Güngörler Avize, Halıcızade,   K105,   Kuta Home, Lazzoni, Mehmet Coşkun Mobilya, Monessa, Nihat Önder Mobilya, Origami, Sefes, Sherwood, Teleset Mobilya, Vanna, Voga, Vogue Tv Üniteleri, Wenge Aksesuar…
Takımın ütün parçalarını almak zorunda değilsiniz
Evinde tek bir ürünü eksik olan müşteriler yine Anse Garage outletden tercih ettiği tek bir ürünü takımıyla birlikte almak zorunda kalmadan alabiliyor. Tek bir sehpa masa ve ya koltuk ihtiyacınız varsa tekil ihtiyaçlarınızı en iyi fiyatlara outlet reyonlarında bulabiliyorsunuz.
Mobilya Hastanesi

Anse Garage’da tüketicilerin mobilyalarını tamir ettirebileceği, uzman kadrosu ve hastane konseptine sahip olan mobilya hastanesi de yer alıyor. Evlerdeki yenilenmesi istenilen her ürün, hastane ekibi tarafından yerinde incelenerek en uygun çözüm sunuluyor. Kumaşlar yenilenebilir, boyası tamir edilebilir veya çalışmayan her ürün çalışır hale getirilebiliyor.