Online mobilya mağazacılığı alanında faaliyet gösteren Turkmobilya.com’da şu sıralar Country Rüzgarları esiyor. Birbirinden şık mobilyalar, özenle üretilerek country tarz severlerin beğenisine sunuluyor. El ile eskitme yöntemi kullanılarak boyanan Country mobilyalar. son katında akrilik esaslı sararmaz vernik kullanılarak, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecek bir sistemle üretilmektedir. Bu konseptteki bütün ürünler COUNTRY HOME by Turkmobilya.com’da online satışta !

Country Yemek Odası Takımı

Country Akım
Country, 18. yüzyılda Fransa’nın güney sahillerindeki küçük kasabalarda doğan ve zaman ilerledikçe kültürden tasarıma, mobilyadan gastronomiye, birçok alanı etkileyen bir akımdır. Sonraki yıllarda Fransa sınırlarını aşarak tüm dünyada kabul edilen bir yaşam tarzı haline gelmiştir.  Country tarzı kır ve kasaba evlerinin doğayla kombine edilmiş halidir. Kırsal akımın bu denli hızla yayılmasını sağlayan temel unsur içinde barındırdığı samimi ve sıcak havadır.

Kullanılan rustik mobilyaların ve desenlerin,  beyaz ketenlerin, pamuklu kumaşların, pastel renklerin, krem, toprak ve kaşmir tonlarının, değişik kalınlıkta çizgili ve çiçekli kumaşların, el boyaması çeşitli dekoratif objelerin, masif işlenmiş mobilyaların, ferforje sundurma ve detayların, eskitme desenli duvar sıvaları ve boyaların, taş duvarların, abartıdan uzak basit ve pastel renklerdeki çizgilerdir aslında bu samimiyeti sağlayan. Güneş ışığı mobilyaların üstündeki pastel renklerle karıştığında, ruhunuz denizle, gökyüzüyle, papatyalarla buluşur. Kırsal akımla, evinize girdiğinizde sizi karşılayan samimi ortam,  günün tüm stresini üzerinizden alarak içindeki doğallık sayesinde ruhunuzu lavanta kokularıyla çevreler.